| Anonima6754 a întrebat:

Vreau sa ii cumpăr mamei mele un telefon nou de ziua ei, îmi puteți recomanda telefoane Samsung (as fi vrut sa ii iau iPhone, dar nu ii plac iPhone-urile) ce telefoane Samsung îmi recomandați in afara de J5, J7, S6, S9, ceva mai simplu și mai drăguț?

Răspuns Câştigător
| nuamnume8329 a răspuns:

Sincer, ceva dragut pentru o femeie are fi un S9 dar era buna si ideea ta cu un iphone, pentru ca se misca bine si dupa cativa ani buni de folosinta si au un design mai premium si mai elegant decat orice telefon, daca te razgandesti si vrei sa ii iei iPhone poti sa iei un 8