| Biutza13 a întrebat:

va rog sa ma ajuta-i!puppy dog eyes am un Samsung GT-C3300K si nu pot sa imi activez setarile MMS. Am sunat la Orange si mi-a spus ca nu sunt seatari automate pentru tipul meu de telefon. si imi trebuie setari manual sau ceva de genu'. Vaaa rog sa ma ajutati trebuie sa trimit o poza urgent si nu merge! Va rog va implorehee hee sa imi spuneti cum sa fac sa pot sa trimit acea poza! :* Va multumesc! Raspunsul care ma v'a ajuta va primi funda + vot!:* ajutati-ma urgent!

Răspuns Câştigător
| мαяdυк a răspuns:

Ai incercat aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/

1 răspuns:
| Biutza13 explică (pentru мαяdυк):

Da am incercat si nu a mers...dar acum am incercat iar si a mers mersi!:*