| Nustiunimica123 a întrebat:

Buna ziua. Vreau sa imi cumpar un iPhone. 13 Mini sau 13 Pro Max. Tin sa precizez ca eu o sa folosesc telefonul doar pentru facut poze si postat pe social media. Preturile aproximative sunt: 4000 lei pentru 13 Mini si 7000 lei pentru 13 Pro Max. Ma repet: folosesc telefonul doar pentru poze si social media. Merita sa dau 3000 lei in plus pentru Pro Max? Sau camera de la 13 Mini nu are mari diferente fata de cea de pe Pro Max? Ce parere aveti? Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Risipă maximă de bani în cazul în care vei cumpăra IPhone 13 Pro Max. Toată seria 13 face poze impecabile pentru social media, deci cred că 13 Mini ar fi suficient.

| Nustiunimica123 explică (pentru literallythesamebruh):

Iti multumesc frumos pentru raspuns! happy Mai astept putin pentru alte pareri, dupa care revin sa iti dau funda. Cred ca ai dreptate maxima cu risipa de bani...

2 răspunsuri:
| sdaads a răspuns:

Nu merita nici pro max nici mini. Ia ți iphone 13 simplu.