| JokerHoker a întrebat:

Care telefon este ma bun Iphone aple 5 (la car eam auzit ca toate aplicatiile costa... e adevarat?) sau samung galaxy s4 (la car e am auzit ca, chiar daca este mai nou decat Iphone 5 are camera mai slba (pare mai intunecata) si ca est emai fragil)?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 este mai bun, are specificatii mult mai bune, incepand cu ram si terminand cu calitatea fotografiilor.

| Narcis2007 a răspuns:

La filmare s4 e sub i5 dar la poze s4 e mult peste, la iphone majoritatea aplicatiilor trebuiesc platite si inca nu se stie care e mai fragil dar s4 are gorilla glass 3 fata de versiunea 2 de pe i5

| panther2007 a răspuns:

Daca le compari din punct de vedere al performantelor S4 bate rau iphon-ul
Gandeste-te ca e primul telefon ce are un procesor opta core
numai la asta sa te gandesti
pe urma gandeste-te la performantele procesorului grafic si memoria ram
care este net superioara fata de iphone 5
cat despre camera nu e chiar asa cum ai auzit tu.
Cat despre fragilitate mai fragil este un S4 aici il bate iphone 5
in rest sta mult sub S4

| Spaz472 a răspuns:

S4 e mult mai bun dar daca te bate gandul sa cumperi telefon cumpara s2-s3 nici iphone nici s4. Succes!

Răspuns utilizator avertizat