| maria9997 a întrebat:

Ce aplicatie de clean folositi pe telefon.Am un Samsing Galaxy J1 si imi merge greu, imi iese din aplicatii.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

Clean Master şi încearcă să dezinstalezi aplicațiile pe care nu le foloseşti.

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

E si cam prost telefonul, tbh. Mai ales daca e J1 normal si nu 2016 sau 2017. E mult sub iHunt Like 2 si ala e 3 milioane...

Incearca totusi sa faci telefonul mai "curat" stergand ce nu-ti trebuie. Poti sa incerci si sa instalezi Nova Launcher.

| Sellak a răspuns:

Nu folosi aplicatii de " Clean ". sunt cea mai mare prostie. Nu fac alteva de cat sa-ti utilizeze bateria si sa-ti consume resursele telefonului aiurea. cel mai bine sterge aplicatiile pe care nu le folosesti, goleste memoria cache periodic si cam asta e. Asta fac si aplicatiile respective... sterg memoria cache si inchid aplicatiile pe care nu le-ai mai folosit de ceva vreme si care ruleaza in fundal aiurea.

| crazypop a răspuns:

Ia-ti altul mai bine, decat sa-ti bati capul cu el sau pana atunci ia-ti un card microsd si iti pui aplicatiile pe card.
CleanMaster Nr 1.