| UnBaiatOarecare a întrebat:

Ce mi-ati recomanda samsuns s2 NOU impecabil sau Iphone 4 16 nou Impecabil?
Funda.Stima

Răspuns Câştigător
| Weider a răspuns:

Samsung S2 nou, si eu am unu si sunt foarte multumit de el, fiind ecranul mai mare, internetul merge mai bine decat Iphone, am vazut cateva video-uri care unii au facut comparatie dintre astea 2 telefoane, tot S2 e recomandat. Ai putea sa te uiti si tu, sa fii sigur ca e asa.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung S2.Impecabil.

| greyhound a răspuns:

S2, fara discutii

| vladelvis a răspuns:

Ti-as recomanda s2 mult mai bun, ecran mai luminos foarte bun si specificatii destul de bune!

| Andreyok a răspuns:

Iphone 4 e mai rapid, dar daca vrei sa folosesti bluetooth-ul, nu-ti recomand Iphone pentru ca pur si simplu nu functioneza, e testata treaba pe mai multe telefoane

| MarinasChristy a răspuns:

Eu sunt de parere ca Iphone-ul e mai bun Ca s2-ul laughing pan la urma sistemul de operare difera, configuratiile sunt cam la fel

| darkman47 a răspuns:

Samsung s2 e fff bun happy

| XortexEvolution a răspuns:

Iphone 4