| EuAmTotul a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta Samsung Galaxy Tab 3 Lite? Vreau sa o cumpar dar nu stiu daca merita.La capitolul camera stiu ca are 2 MP, dar nu imi pasa de camera.E performanta? Sa îi dati si o nota de la 1 la 10.

Răspuns Câştigător
| GeorgianaAdelina2000 a răspuns:

Mie imi place, merge bine, nu se blocheaza, a mea e foarte buna si are tot ce am nevoie dar nu imi place camera ca nu face poze foarte bune sad dar in rest e foarte buna ii dau nota 9

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Concluzia mea sincera dupa atat timp de folosire este urmatoarea: Aceasta tableta nu este buna de nimic, la jocuri nici macar nu am pretentii, macar daca navigatul pe net ar fi fost ok... Dar nu e!

Sincer nu ti-o recomand, mai bine iti iei un ASUS care cred ca se misca de 3 ori mai bine decat tableta asta jalnica de la Samsung care, eu si impreuna cu alti oameni probabil am cumparat-o doar pentru firma. O cumperi si zici: "e de la Samsung trebuie sa fie buna"... Dar e varza.
Daca ar fi sa-i acord o nota, aceea ar fi un 6.

| TheCosmin02 a răspuns:

Uite info: http://tablet-pc.compari.ro/......261895921/

nota care Iasi dau eu este in jur de 7 dar avand in vedere pretul acela 9.20

| Drack550 a răspuns:

Eu nu o recomand, sunt altele mai bune la acelasi pret sau poate putin mai mic. Daca ar fi sa ii dau o nota per ansamblu ar fi un 5, 5.