| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cine imi poate spune care e mai bun la telefon cu abonament sau fara ajutati-ma ca vreau sa imi iau un telefon nou si vreau sa stiu care e mai bun cu abonament sau fara ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Phantelul a răspuns:

Pai fara abonament platesti la inceput mai mult dar trebuie sa iei cumperi munutele sms etc, cu abonament ai minute internet sms etc. incluse si platesti o suma respectiva pe luna eu spun ca e mai bine cu abonament

3 răspunsuri:
| KinderashaXD a răspuns:

Pai depinde de buget big grin adica eu una in loc sa dau 7-8 milioane pe un telefon fara nimic. Mai bine as da 8-9 milioane la abonament sau vreo 15 fara abonament. Si imi iau Samsung Galaxy S 2 sau S3 depinde de cat ai vrea sa dai pe un telefon :*

| Fataalbastra a răspuns:

Eu iti recomand unul fara abonament..De ce? Pentru ca pe cel cu abonament daca il pierzi si nu anunti la reteaua de unde provine telefonul poti plati continu degeaba...

Acum depinde si de banii pe care ii dispui
eu iti recoman unul ca acesta : http://www.google.ro/......tp?/search pentru ca nu este nici scump dar nici ieftin.

Sper ac te-am ajutat. Funda?

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru Fataalbastra):

Fataalbastra te-as da funda dar am dato scuze