| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu plătești abonamentul la Telekom e grav? Și dacă au trecut 3 ani îți mai poate face ceva?!

4 răspunsuri:
| nda a răspuns:

E destul de grav. Daca or trecut 3 ani sa nu crezi ca datoria ta ti s-a sters ca prin minune. Candva or sa vina sa-ti confiste bunurile ce le ai pe numele tau ca sa-si recupereze banii. Daca nu ai nimic pe numele tau, atunci cand te vei angaja, iti vor retine o suma de bani din salariu lunar pana iti vei achita datoria. Si o sa ai mult mai mult de platit decat abonamentul, pentru ca intra si cheltuielile de judecata.

| DorelExpertu a răspuns:

Nu e grav.
In cel mai rau caz iti iau casa si tot ce e al tau.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Da te baga in tribunal sa recupereze prejudiciul are firma de recuperatori formata din avocati

| Alex1992buc a răspuns:

Ti se va taia capul