| RaduXZ9 a întrebat:

De ce se fac modele de telefoane de 5 inch, mie mi se par foarte mari, am Huawei p8 lite si cateodata il folosesc cu doua maini, doar iphonurile sunt mai mici, respectiv 4, 7 inch dar mie nu imi place ios-ul iar telefoanele cu Android care sunt sub 5 inch sunt ori vechi ori cu camere foarte slabe

32 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

La partea cu indiferent de culoare parului, am intalnit o bruneta pe autobuz, cum baga aia componentele telefoanelor... ma si uitam, sigur nu e barbat?
Posibil, insa acum nu stiu, eu cred ca au asigurare, ca si in caz de furt tot le da altul nou.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Pool77):

Da, probabil o asigurare suplimentara care nu e oferita neaparat de Apple. Poti sa iti asiguri orice bun, in principiu.