| Goldenbulle7 a întrebat:

De la ce telefonie mobila imi recomandati sa iau un telefon (Iphone 11) in rate (cu abonament), unde sa nu trebuiasca platit avansul cat valoarea telefonului? Mi se pare o prostie sa se ceara pe telefon avansul cat un telefon luat la liber, la care sa se mai adauge 24 de luni abonamentul.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai si daca tu in x luni nu iti mai permiti sa platesti abonamentul si vrei sa il rezilieze, ei ce fac? Raman cu ochii in soare?laughing Daca nu iti convine oferta cumpara unul in rate la liber, si asa nu te stresezi cu abonamentul. In rate fara avans nu il da nimeni.

| Furnicuta000 a răspuns:

Din pacate nu prea am vazut sa aiba telefonul asta in oferte

| darrio2007 a răspuns:

Tie ti se pare o prostie dar ei cum recupereaza banii pe el? Daca nu ar fi fraieri care sa puna botu, nu ar face asta.