| Antonela07 a întrebat:

Dintre telefonul Sony-Ericsson Xperia Pro cu qwerty sau Samsung Galaxy Y S5360 care este mai bun vreau mai multe detalii. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| lily4444 a răspuns:

laughing) foarte amuzant, chiar ieri am facut testul asta! pai, Sony nu s-a spart foarte rau cand l'am aruncat de la 3 metri, fata de Samsung care era praf. ma rog, Sony are 500 si ceva ram, 8 gb, el este un telefon tip android, sincera sa fiu imi plk cum merge...l'am incercat ieri. iar Samsung- bateria tine mult, din pacate nu are transfer HSCSD, nu e mare pierdere, oricum Sony nu are transfer de date GPRS[parca nu sunt sigura]. e eu as alege Samsung deoarece se misca mult mai repede, si ii gasesti piese de schimb.

2 răspunsuri:
| B3N1 a răspuns:

Mai bun este Samsung galaxy y http://www.smartprix.com/......83_136.php

| B3N1 a răspuns:

De fapt stai ca am gresit sricsson e mai bun scuze big grin