Întrebare recomandată | davidtm a întrebat:

Galaxy s2 sau iphone 4s?

21 răspunsuri:
| Izadora a răspuns:

S2 e mai misto

| RoxanaRoxy78 a răspuns:

Galaxy s2, parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Shimozukushiki a răspuns:

Depinde ce fan esti Samsung sau Apple, de exepmplu eu sunt fan Samsung si am s1 si e ok doar ca are laguri uneori si se incinge bateria repede

| Lynnfield a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Nu este fan si nici nu va cumpara Samsung sau Apple doar intreba pentru cultura generala. happy

| davidtm explică (pentru realorfantastik):

laughing))) presupun ca esti un cocalar.
Samsung are mult mai bune piesele in el de cat 4s.
sau pe tine te intereseaza sa fie iphone.ca asa e moda.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S2 I9100, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......66_167.php

Toate cele bune.

| angi_4331 a răspuns:

4S

Răspuns utilizator avertizat
| davidtm explică (pentru realorfantastik):

Ma pun sa dau vreo 20 si ceva de milioane pe un iphone 5.
hai sa-ti zic ceva.
iphone e cam slabut la perfomante, pe langa s4.
dar vezi tu appple e scump pentru ca firma e apple.nimic mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| davidtm explică (pentru realorfantastik):

Am avut vreo 10 bucati.de 3gs, de si de 4.
cam in total de vreo 10.
P.S:am avut iphone 4 cand s-a lansat.

| violetflyer a răspuns:

Cu siguranta Samsung Galaxz s2. El are liber mai mult spatiu, nu e atat de fragil, si nu se descarca la fel de rapid, in plus ca te poti juca la el cu mai multe jocuri, nu ca i-phone-urile.

Răspuns utilizator avertizat
| davidtm explică (pentru realorfantastik):

Stiu mai bine de cat tine in telefoane,
am reusit sa pornesc un Motorola xt910, care era scapat adanc in apa.
:* si daca vezi fundele mele, sunt castigate 50% din categoria.telefonie.
stiu sa updatez androiduri, sa dau hard reset, sa pornesc un iphone cand nu mai porneste.si am doar 13 ani.
si imi dau foarte repede seama la replici.
si iti spun de ce:ecranul este gri, si nu este negru.nu are carcasa identica,foarte mult lag in meniu, camera slaba, meniu, foarte naspa, etc.imi dau seama foarte repede:*

Răspuns utilizator avertizat
| davidtm explică (pentru realorfantastik):

Iphone 4 mai bun ca s2?laughing)
omule nu te pricepi deloc
galaxy s2 2,4 ghz.1gb ram.8mp
iphone 4 1 ghz.512 ram.5mp
CLAR S2 E MAI BUN.
apropo la perfomante e bun ca iphone 5.
amandoi au aceleasi specificati, camera de 8, procesor 2, 4, 1gb ram.

Răspuns utilizator avertizat
| davidtm explică (pentru realorfantastik):

laughing) eu cred ca tu devii enervant.

| XxRobbixX a răspuns:

Iphone 4s

| octav13 a răspuns:

S2