Întrebare recomandată | davidtm a întrebat:

Galaxy s2 sau iphone 4s?

21 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S2 I9100, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......66_167.php

Toate cele bune.

| Shimozukushiki a răspuns:

Depinde ce fan esti Samsung sau Apple, de exepmplu eu sunt fan Samsung si am s1 si e ok doar ca are laguri uneori si se incinge bateria repede

| Lynnfield a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Nu este fan si nici nu va cumpara Samsung sau Apple doar intreba pentru cultura generala. happy

Răspuns utilizator avertizat
| angi_4331 a răspuns:

4S

| violetflyer a răspuns:

Cu siguranta Samsung Galaxz s2. El are liber mai mult spatiu, nu e atat de fragil, si nu se descarca la fel de rapid, in plus ca te poti juca la el cu mai multe jocuri, nu ca i-phone-urile.

| Izadora a răspuns:

S2 e mai misto

| XxRobbixX a răspuns:

Iphone 4s

| RoxanaRoxy78 a răspuns:

Galaxy s2, parerea mea.

| octav13 a răspuns:

S2