| oana2002 a întrebat:

Hei TPU, am un Samsung galaxy s6 edge si îmi tot scrie deseori ca....cartela sim a fost scoasa, iar eu nici măcar nu pot sa o scot decât cu cheiță. Trebuie sa o scot și sa o bag iară ca sa meargă. Ce are? Ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Sunt doua posibilitati, ai probleme cu slotul pentru cartela sau s-a demagnetizat cartela. Incearca sa il folosesti cu alta cartela sa vezi daca mai intampini problema.

1 răspuns:
| mofturosulrick a răspuns:

Incearca sa mergi la un specialist si daca nu incearca tu sau tatal tau (oricine) sa ti-o puna la loc. Poate ai asezat-o nu prea bine