| GamaC a întrebat:

Hey. ce ziceti de HTC sensation? e bun pentru jocuri si programe? ce dezavantaje are si ce avantaje are...
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

De care HTC Sensation vorbesti? pentru ca este HTC sensation, Htc sensation XL, HTC sensation XE si HTC sensation 4g? Daca vorbesti de HTC Sensation este un telefon foarte bun.

2 răspunsuri:
| alexolah2001 a răspuns:

Ii destul de bun dar nu prea.Procesorul nu prea e bun si in plus are o camera de 5mp si android 3.5

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru alexolah2001):

De ce telefon vorbesti tu? nu exista nici un telefon de la HTC care sa aiba android 3.5, si de unde camera de 5mpx ca HTC sensation are camera de 8 mpx si cum sa fie un procesor de 1.2 ghz dual-core Scorpion prost? Tu inseamna ca nu stii nimic despre telefoane sau ce inseamna procesor bun.