| Elena20022903 a întrebat:

aseara cand m-am pus in pat, am pus telefonul pe noptiera si era incarcat 100%, de dimineata cand m-am trezit am luat telefonul sa intru pe facebook, l-am gasit inchis si mai avea baterie 63%,nu am lasat nicio aplicatie pornita,datele mobile,wi fi, luminozitatea era la 0, de ce se poate intampla asta, este un Samsung galaxy express 2 si in octombrie face un an. Vreau o explicatie sau macar ce pot face... funda@

4 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Buna. Si telefonul meu a facut odata asa, dar apoi nu s-a mai intamplat. Se intampla de multe ori din cauza caldurii sau din cauza unor erori de soft. Mai tine-l si noaptea asta tot asa si imi spui maine daca mai face figuri. Daca da, inseamna ca este o problema la baterie. Daca nu, stai linistita ca se mai intamplawinking

| Elena20022903 explică (pentru KLiNK):

Buna, l am tinut toata noaptea la incarcat, iar dupa ce l am scos la 2 minute. bateria a ajuns la 98...

| KLiNK a răspuns (pentru Elena20022903):

Ori este o problema de la soft, ori o problema la baterie. Daca se descarca si cand telefonul este oprit de tot (nu in stand by), atunci clar este bateria.

| Anonimmus234 a răspuns:

Telefonul tau se descarca repede!