| Rares88 a întrebat:

HTC Desire 500 sau Allview V1 Viper?(De Ce?),Vreau sa cumpar unul din acestea si imi place mai mult Allview-ul,dar multi prieteni m-au descurajat in priviinta asta, spunand ca e romanesc si se strica repede.Voi ce parere aveti? Fac greseala daca cumpar Viperul?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu e romanesc. Toate, atat HTC-ul cat si Allview-ul is fabricate in china. Allview-ul le aduce de acolo, le branduieste ca fiind romanesti si gata.
Eu recomand Allview-ul. Htc desire 500 e un telefon slab. Bateria nu e grozava, performante FOARTE slabe(sunt foarte multe modele cu cpu dual-core care sunt mult mai performante). Ecranul are rezolutie mica.Si multe altele. Allview-ul are o rezulutie mai mare, cpu mai performant, si se misca mai bine.

| Rares88 explică (pentru sltlp):

Merci Mult de tot Frate, happy Ma ajuta mult raspunsul tau big grin

1 răspuns: