| DangerF a întrebat:

Iphone xs sau p30 pro? (nu e vb de pret, doar de specificatii ma intereseaza)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P30 pro varianta cu 8 giga dar și cea cu 6 e ok, pai display-ul este net superior la Huawei fiind oled și având HDR, camerele sunt net superioare, cele mai bune dpmdv pe acest segment de preț. Bateria tine mult mai mult având o capacitate mai mare. Nu e rău nici iPhone xs, eu as alege xs max. La sunet in căști nu știu cum stă acest Huawei dar cred că iPhone sta mai bine la sunet in handsfree.

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

P30 pro, se incarca in jumatate de ora, pretul e ridicol de mic pentru ce poate.

| DaniTDCI a răspuns:

P30 pro recomand

| al0o0o0 a răspuns:

IPhone xs

| BlackPixel a răspuns:

P30 pro, dupa parerea mea...