| Alexandra966 a întrebat:

La Samsung galaxy s2 plus iti ia din net daca descarci cat timp esti pe wi-fi? Mi-am cumparat telefonul, nu am deschis netul, am stat doar pe wi-fi si totusi acum am cost suplimentar. Stie cineva daca se poate conecta singur netul atunci cand deschizi telefonul pentru prima data?

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Daca nu ai serviciul de date pornit nu are cum sa-ti ia din MB, nici sa-ti faca cost suplimentar big grin.
Poate ti-ai consumat minutele sau ceva ca n-ai cum sa faci cost pe wi-fi.