| untu a întrebat:

La telefonul XIAOMI 10T Lite are functia de selfie? Daca da, imi puteti arata unde? Am cautat si nu gasesc!

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=D9ENEgoyW_M
"Mirror front camera" apare in meniul setari doar cand e pornita camera din fata.
Daca e pornita camera din spate si se intra la setari, nu mai apare optiunea "Mirror front camera".

Mai e modul Portrait.

Functia selfie este si in meniul care se obtine tragand bara de sus in jos. Se merge la Edit si se trage mai sus Selfie ca sa apara in meniu.

| untu explică (pentru halogen001):

Gata! Am gasit! Am apasat la portret si am apasat si la modul revers (invers) si s-a inversat imaginea si asa pot sa fac selfie! Multumesc frumos! Sa fii sanatos!

| halogen001 a răspuns (pentru untu):

Cu placere!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Descarca si citeste manualul de utilizare:
https://www.cameramanualpdf.com/......l-pdf.html