| Alexandru_TimpauMircea_1989 a întrebat:

Mai am inca o problema cu HTC-ul am reusit sa pun cyanogen mod 7 dar tot se incarca androidul acela albastru si nu mai porneste
ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Ma bucur. si eu am facut la fel am incercat sa imi bag cyanogen si imi brickuisem telefonul. mi-a luat ceva timp sa gasesc un program de reflashing.
sincer nici eu nu inteleg de ce se intampla asta.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Aa prietene nu trebuia sa faci asta.
acum trebuie sa il reinstalezi la sistemul original.

Ce HTC ai?

| Alexandru_TimpauMircea_1989 explică (pentru Danzell):

Wildfire dar intr-un sfarsit am reusit sa-i dau de capat

| Danzell a răspuns (pentru Alexandru_TimpauMircea_1989):

Ma bucur. si eu am facut la fel am incercat sa imi bag cyanogen si imi brickuisem telefonul. mi-a luat ceva timp sa gasesc un program de reflashing.
sincer nici eu nu inteleg de ce se intampla asta.