| fugi5555 a întrebat:

O parere sincera va rog, merita mai mult iphone 7 plus 128gb decat 8 plus de 64? sa mi detaliati va rog ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric 8 plus de 64, deoarece este imposibil ca un om normal sa consume 128 de gb laughing sa fim seriosi, pentru mine si 32 de gb mi-se pare foarte mult, exceptand cazul in care faci cate 1000 de poze pe zi atuncea merita.

2 răspunsuri:
| UserulAnonim a răspuns:

Sunt de parere ca iPhone este un telefon cu putine functii, pentru oameni care se multumesc cu putin.
Dai o multime de bani si platesti de fapt, firma... de ce sa ne dam mari cu iPhone cand parintii nostri isi storc creierele sa munceasca banii aia?
Mai bine i-ati un S8 sau S8+.
Eu am un Allview si merge mai repede decat iPhone 8. Firma nu inseamna totul, exista specificatii care determina calitatea unui telefon mobil.
Numai bine!

| fugi5555 explică (pentru UserulAnonim):

Eu am intrebat care din alea 2 nu alte variante care nu tin deloc de intrebare