| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Am cumparat azi in icloud 50GB cu 5 lei pe luna si as vrea sa intreb…daca de ex la data de … trebuie sa se retraga din nou suma si nu mai am banii in cont ce se intampla?
Cu cat cumparat memorie in icloud cu atata se depune mai mult acolo si memoria tel va fi goala?

6 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Pierzi datele.
Am patit-o.

| Xox0 a răspuns (pentru KovacsB):

Ai avut de la iCloud si chiar ti-ai pierdut datele? Din cate stiu, la Google iti blocheaza accesul pana platesti, apoi totul revine la normal.

| Analex17 a răspuns:

O sa primesti un mail de instiintare ca nu a putut fi efectuata plata din lipsa de fonduri.

| x2gk9r explică (pentru Analex17):

Pot pierde datele?

| Analex17 a răspuns (pentru x2gk9r):

Da, daca nu platesti nici in urma avertismentelor.

| x2gk9r explică (pentru Analex17):

Am dat pe optiunea de downgrade si am ales din nou optiunea cu 5 gb su scrie ca in 20 ianuarie expira cel cu 50 deci normal nu pot pune nimic in icloud pana in 20 ca altfel se pot sterge in data de 20 deci…