| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Salut! Am o problema cu un abonament RED 15, chiar daca ma aflu intr-o zona de acoperire 4G, am oriunde doar 3G, stie cineva cum as putea rezolva problema? Am incercat sa bag cartela si in alt telefon, nu s-a rezolvat nimic!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai telefon capabil 4G, atunci:
Mergi la oricare caserie /centru al companiei de telefonie, sa-ti schimbe cartela SIM.

| Frank51 a răspuns:

Cartela ta este doar 3G, mergi la sediu si ți-o schimbă.

| RxTx a răspuns:

Cumperi acesr amplificator gms si gata s-a rezolvat problema

https://www.amplificatorgsm.ro/......3g-4g.html

| NunuNini a răspuns:

Cand ai facut abonamentul, ti-au dat cartela care suporta 4G? Desi din cat am citit, rar se obtine ce promit.

| Ionut_Axente_1996 explică (pentru NunuNini):

Cum pot verifica chestia asta?

| NunuNini a răspuns (pentru Ionut_Axente_1996):

Cum spune Bula.