| redlynx90 a întrebat:

Salut, am un galaxy mini2 si as vrea sa stiu ce as mai putea face pentru a nu mi se mai bloca melodiile in music player cele dupa card adica daca ascult sunt blocari de 1/2 secunde si este destul de enervant, cand sunt pe telefon nu au absolut nicio problema sa fie de la soft ori de la card, l-am formatat de 3 ori si tot aceiasi probleme in alte playere instalate dupa google play se blocheaza dar putin de tot si nu as vrea sa aiba telefonul vreo problema, sugestii?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Nistor_1979 a răspuns:

Nu este o problema, eu te sfatuiesc sa inchizi aplicatiile deschise deoarece consuma memorie ram.
Dar si daca ai multe melodii se deschide mai greu( 300)

| redlynx90 explică (pentru Stefan_Nistor_1979):

Nu am peste 300 dar in fine un prieten are un prieten are tot android un telefon unpic mai slabut aproape identic cu al meu ( s6102 galaxy y) nu are nicio problema

3 răspunsuri:
| ThePrinceJoker a răspuns:

Curata memoria din telefon la mine cand dau la muzica mi se inchide,, memorie insuficienta'' curata memoria...

da un scan sa vezi daca nu ai virusi

sterge aplicatiile nefolositoare

| Stefan_Nistor_1979 a răspuns:

Eu am Alcatel ot 911 si merge perfect dar idea este sa nu ai multe instale in memoria tel... toate sa le pui pe card si sa dai un scan ca poate ai un virus