| Norbert97 a întrebat:

As dori sa știu dacă se confrunta cineva cu aceeasi problema pe care o am la un S7. Pur și simplu nu pot sincroniza contul. Nu primesc update la aplicațiile de pe magazin play, nici notificări nu primesc dacă cineva a încărcat un videoclip pe YouTube, trebuie sa caut eu totul separat ca altfel nu merge. Am șters contul vechi și am făcut alta + factory reset dar nu merge nici Cum. Deja mă scoate din sărite, ceva idei? Am mai citit în engleza ca și alții au problema ăsta și cică ar fi de la serverele Google?

1 răspuns:
| Vitamin3 a răspuns:

Da reset la telefon, fa-ti un cont google nou si cand intri pe Magazin play ai 3 puncte intru colt si bifeaza casuta respectiva.
Funda?