| adrianMarianMarius a întrebat:

Cum se comporta un Allview a5 Quad dupa 2 ani de la achizitionare?
Vreau sa stiu daca are lag, daca se misca creu cu multe aplicatii...etc

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Eu cred ca doar dupa 1 an se va misca inca foarte decent.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cum il folosesti.Am un Samsung Mini de 5 ani.I-am schimbat doar bateria acum o saptamana.Si functioneaza la fel.Dar nu am descarcat pe el tot felul de jocuri si aplicatii inutile.

| AlexL28 a răspuns (pentru darrio2007):

Atunci oricum nu mai e un Smartphone, un Smartphone nu e doar un telefon cu touchscreen, un smartphone e un computer de buzunar care intamplator poate face si apeluri...

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexL28):

Intamplator chiar face si apeluri.Desi se numeste phone.Cu smart in fata.

| RB26DETT a răspuns:

Un smartphone se misca bine pana pe la 2 ani, vor aparea tot felul de aplicatii noi, jocuri noi, aplicatiile preinstalate se vor updata si telefonul nu va mai fi in stare sa lucreze cu ele cum lucra inaintewinking
Inca ceva : Allview nu este un telefon 'de viitor' stiu pe cineva cu Allview x1 soul si deja meniul are lag [dupa jumatate de an], incepe sa se miste greu...

| Vanqu1sh a răspuns:

Ca toate smartphoneurile, adica JALNIC.