| Dt_Maria_Isabel_1979 a întrebat:

Salut.Imi poate spune cineva ce sa fac, Imi tot spune la telefon CARD SD DETERIORAT si are 2GB si am Allview P6 life...si nu mai am nimic imi apare sa sterg tot de pe card, am dat cancel dar nu mai aveam nimic in galerie sau la muzica s-au sters innainte de ami aparea optiunea aia...AJUTATIMA PLZ... funda

3 răspunsuri:
| RecKinul a răspuns:

Ai încercat sa-l foloseşti şi pe un PC cu un cititor de card?

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Ceau nu mai este bun cardul are fitele alea dedesubt cand il bagi in telefon ca sa vezi poze, muzica etc. nu mai ai ce sa faci cu el. nu mai este bun am patit si eu acelasi lucru si al meu erea de 8gb ..https://www.google.ro/......ps?/imgres
uitate pe link si vezi fitele de culoare aurie alea sunt deteriorate;)!

| SebyBrici a răspuns:

Salut! Ori s-au zgariat acei pini aurii ori e vreun virus ceva happy