| anonim_4396 a întrebat:

Salut, merita trecerea de la iPhone 7 la iPhone 8 plus? L-as lua pentru camera și pentru ca pe actualul iPhone am schimbat display-ul și cam face figuri uneori.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

De pe 7 treci pe X ce faci acu le iei la rand laughing Ai schimbat displayul cu ce anume? Daca ai pus aftermarket e normal sa faca figuri,original are Apple iar daca pui nu cred ca face figuri,iar daca ar face ai garantie, asta daca e de vina displayul, daca e de vina telefonul atunci trci la next, sau asteapta ca acu in toamna s-ar putea sa scoata altul, iar pe ala X sa lase la pret, asta daca ce scot acu in toamna e mai tare ca X.Si eu am vrut sa iau X dar am zis sa mai astept cateva luni sa vaz ce mai scot.

| PlebyGirl334 a răspuns:

Ce pot spune. Toate iphonurile se invechesc