| Ronaleo a întrebat:

Salut, spuneti-mi daca sa-mi cumpar sau nu Acer liquid e2. Daca nu, ce mi-ati recomanda la caracteristici asemanatoare? Nu vreau sa fie de la un brand super cunoscut pentru ca au preturi groaznice. Vreau cu Android, minim 4.2 jelly bean. Nu ma intereseaza iOS sau Windows phone.

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Cumparati-l iti recomand chiar daca Acer nu e o frima asa vestita de telefoane noi ii stim pentru laptopurile minunate care le fabrica...acer liquid hai sa il analizam in detaliu deci are 4.5 INCH densitateapxeilior super ok iti ofera o imainge mai clara modelul respectiv il comparam usor cu smasung galaxy s3 sau iphone 4s ce beneficii mai ai e ca ai un 1gb ram de stocare a aplicatiilor deschise deci nu dai de lag sau alte minunatii ce trebuie mentionat ca piesa de rezistenta e procesorul quad-core deci lucreaza pe 4 nuclee deci e super rapid si eficient la fel si chipsetul video care duce jocuri din ultima generatie fara lag are o placa mai avansata ca la 4S deci e depasit... are 4GB iterni destui e de ajuns un root si un card de 16GB si nu ai treaba cu el camera care filmeaza de asemenea cu 1080p adica rezolutia hd camera frontala de 2 megapixeli ofera claritatea destul de ok la convoriri skype videoconferinte inregistrari nu este nimic de coemntat elegant eficient rapid nu e lenes telefonul perfect isi merita banii nu fa greseala de a arunca bani pe windows funda?