| balintRobert a întrebat:

Am două telefoane și vreau să știu dacă pot să le schimb camerele (eventual la un service ) adică, s-ar putea?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât camerele sunt compatibile și de la același divice da, merge.

| halogen001 a răspuns:

Daca se foloseste camera de acelasi tip, ar trebui sa se poata schimba. La un service e de preferat. Poate fi ceva de genul http://www.youtube.com/watch?v=kqnOjT5lJeo
depinde de modelul telefonului.

| BogdanDediu a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva nu ai decat sa te duci sa vezi!