| Neluuu a întrebat:

Am un telefon Allview e4 lite. In casa sant conectat la wi-fi. De cate ori ies afara din casa cand ma intorc nu ma mai pot conecta, numai daca restartez telefonul.Am incercat mai multe setari dar nu reusesc. Astept raspunsurile voastre.Am uitat sa precizez ca celelalte telefoane din casa merg.

Răspuns Câştigător
| Damonana a răspuns:

Problema e telefonul. Adica toate persoanele pe care le cunosc s.au plans ca Allview e foarte prost(nu prea conteaza modelul).
Acum ce sa-ti spun, nu.i poti face nimic din setari, eu iti recomand sa iti cumperi altul. (Eu personal recomand Samsung) dar e decizia ta.
Multa bafta.

1 răspuns:
| Neluuu explică:

La alte locatii cu wi-fi mi se conecteaza automat numai acasa trebuie sa il restartez