| sayWhaaat a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy ace duos 6802 la care am incercat 2 perechi de casti, la una se aude parca sunt sub apa, iar la cealalta negativul e prea tare comparativ cu vocea propriu-zisa, ma rog, casti de 50 de lei.
Am pus ochii pe castile astea http://www.mobilefun.co.uk/......p25661.htm si voiam sa stiu ce parere aveti de ele, daca le-ati folosit, poate chiar pe un telefon similar, pentru ca nu vreau sa patesc ce am patit cu astea...
De asemenea voiam sa stiu daca credeti ca e ok sa le comand de aici http://www.iqbox.ro/......s-3450.htm
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| qwertyuioppoiuytrewq a răspuns:

Daca castile se aud "in apa" atunci inseamna ca nu sunt bine bagate.Nu stiu ce sa zic despre cele 2 magazine...dar ar fi mai bine daca ai cumpara de la EMAG (parerea mea).

| sayWhaaat explică (pentru qwertyuioppoiuytrewq):

Am constatat, dupa ce am cumparat mai multe perechi de casti, ca telefonul e de vina, nu castile. Am probat la mai multe Samsung-uri si nu se compara calitatea audio al melodiilor in casti, cu orice Nokia. Asta e, revin la Nokia happy.