| rambo134567 a întrebat:

Detin un LG g3 si in ultima vreme a inceput sa-mi creeze probleme resetandu-se mereu spontan. Isi da reset iar procentul bateriei sare de la un extrem la altul. El se reseteaza chiar si atunci cand are 100% si dupa reset se deschide undeva cu 80%. Stiti ce as putea face? Este cumva de la baterie sau este ceva mai grav?

5 răspunsuri:
| FlorinRKO a răspuns:

Reset sau restart?

| rambo134567 explică (pentru FlorinRKO):

Restart

| FlorinRKO a răspuns (pentru rambo134567):

Cel mai probabil trebuie resoftat.
Poți încerca și cu un reset, dar sunt șanse mici să-și revină așa.

| rambo134567 explică (pentru FlorinRKO):

Am fost cu el la un gsm. Au zis ca pot sa-mi cumpar alt telefon. Ziceau ca e o problema des intalnita la LG g3 (ceva cu caderea memoriei)

| FlorinRKO a răspuns (pentru rambo134567):

Am înțeles!