| EMKing a întrebat:

doresc sa îmi achiziționez telefonul Samsung Galaxy A70 și sunt foarte indecis pe ce culoare sa îl iau.
Albastru acela mi se pare cam urâțel, așa că rămâne Black, White și în cele din urmă Coral.

5 răspunsuri:
| Delcatty a răspuns:

Nu culoarea e importanta la telefon, plus ca ii poti pune husa.
Mie, personal, imi place acel coral.

| EMKing explică (pentru Delcatty):

Știu că nu culoarea e importanta, dar având în vedere că dau o anumită suma de bani, macar să fie pe plac nu?

| Delcatty a răspuns (pentru EMKing):

Sigur. Noi iti putem spune ce ne-ar placea noua. In final, tu decizi.

| Raluca2002 a răspuns:

Fain♥️? si eu eu am A70, pe Black. Acum nu zic sa îți iei si tu la fel, nu ma înțelege gresit. Dar Black eu l-am luat si mai ieftin fata de culoarea coral, white
Sper sa îți alegi după placul tău, asta e părerea mea?

| popa369 a răspuns:

Iti recoman cel pe negru, este foarte frumos si cu tente interesante la lumina.
https://www.emag.ro/......DRTCH1BBM/