| Supremejordannike2004 a întrebat:

Merita sa trec de la Android la IOS?

11 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde, esti teroare. Ce ai pe iOS si nu ai pe Android?

| Supremejordannike2004 explică (pentru GabiDumitrescu):

Primesti updateuri 5 ani si filmează mai bine ca un Android.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Prostii. Altceva? De unde pana unde ai tras concluzia asta aberanta ca filmeaza mai bine? Vrei sa filmezi, pai iti iei frumos un GoPro. P.S. Pe Android, Open Camera filmeaza de milioane. Si nu ai nevoie de root sau alte bazaconii, e free.

| Supremejordannike2004 explică (pentru GabiDumitrescu):

Si Fortnite merge in 60 de fps in loc de 30.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Mdah, mare avantaj, sa iti f*&i ochii intr-un display de 5 inch. 30 fps, 60, poate sa mearga si la 200 fps... tot mi se pare o idiotenie sinistra sa joci Fortnite pe telefon.

| Supremejordannike2004 explică (pentru GabiDumitrescu):

Imi poti zice avantaje si dezavantaje la IOS si Android

| sierra1 a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Văd că ești informat, nu mai intreba, treci!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Depinde de la caz la caz. iOS e mai idiot-proof fata de Android, in principiu, dar mai putin flexibil. Hardware-ul costa cit nu face, iar unele servicii care sunt moca pe Android nu le gasesti moca pe iOS.

| viavo a răspuns:

Salut! Eu sunt de parere ca daca si folosit mult timp Android, o sa iti fie greu sa te obisnuiesti cu ios, sau e posibil sa nu iti placa. Pe langa asta pentru Android gasesti foarte multe aplicatii si ai mult mai multe optiuni de personalizare, etc.

| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Eu zic ca merita! Iphone-urile sunt singurele telefoane care nu se blocheaza, sunt extrem de utile si mi se pare ca redau realitatea mult mai aproape de adevar. Si pana la urma, merita sa faci o schimbare pentru a te convinge. Bafta! happy

| Emima19 a răspuns:

Am avut 4 iPhone-uri pana acum, și recomand din toată inima. Dar depinde cum o sa te înțelegi cu el, ce îți convine tie. Eu nu as mai trece la Android deloc, ma împac perfect cu el