| IonutPetre12 a întrebat:

vreau o recomandat de telefon la abonament. 200 300 euro de inceput si 300 lei pe fiecare luna. vreau o camera super buna, baterie mare peste 5.5"

3 răspunsuri:
| IriiiRINA a răspuns:

Iphone xs max

| XYZ02 a răspuns:

Nu mai bine dai 200-300 de euro pe un telefon fara abonament?
Adica daca nu iti permiti sa achiti telefonul dintr-o singura plata si sa spunem ca il spargi peste 3-4 luni, ce faci?

| Demidol a răspuns:

300 € pentru inceput?! Dar ce telefon vrei tu? Si unul de 200 € total este scump.