| Xenoverse1 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon dar nu am bani deocamdată si am pus ochii pe Samsung Galaxy A71 dar am o janghina de telefon tot Samsung model A5 2017 si vreau sa scap cat mai repede de el, ce sfaturi imi sugerati?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Vinzi a5 pe olx si strangi bani pentru A71.

| Xenoverse1 explică (pentru Wr3nch):

Problema e ca bateria telefonului meu se descarca repede, are ceva daca il vand asa?

| Wr3nch a răspuns (pentru Xenoverse1):

Mentioneaza asta in anunt. Cauta sa vezi cu cat il vand altii intai si scade vreo 30 sau 40 de lei din pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pentru ce îl cumperi.
A71 este un telefon bun, face poze faine, încarca rapid fără lag, e bun și pentru jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci i-ați a51 daca nu îți permiți acest model.

| Anonima163333 a răspuns:

Și eu vreau sa îmi cumpăr un A71.
Are recenzii bune, face poze bune și nu se blochează, in plus este și foarte frumos, ca aspect.