| Michaellll a întrebat:

Salutare, as avea o întrebare, Ce părere aveți despre Samsung galaxy s6 edge si iPhone 6. o părere

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
E mai bun Samsung mai ales ca esti baiat si probabil vrei sa te joci. Tine mai bine, in special bateria si nu trebuie sa schimbi incarcatoarul la cateva luni ca la Iphone.

| n1n1o a răspuns:

Sal!
Parerea mea este ca iPhoneul este doar pentru fete in ziua de azi, restul telefoanelor sunt pentru baieti (mult mai multe fete isi doresc un iPhone decat baietii, pe majoritatea fetelor le intereseaza doar "marul de pe telefon" pe cand pe baietii ii intereseaza ce configuratie HARDWARE are, right?)

| Michaellll explică:

Va mulțumesc pentru răspunsuri!

| bursuc001 a răspuns (pentru Michaellll):

Cu plăcere happy

O seară frumoasă!