| CosminAka123 a întrebat:

Bai am un s4 mini si dimineata cand m-am trezit nu-mi mergea sonorul, apoi am observat ca-mi aparea ca sunt conectate castile, dar nu aveam nimic conectat. Imi merge fix ca si cum as avea casti in el, pot vorbi doar cu casti, muzica la fel. Exista vreo solutie? cam cat ar costa reparatia? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Hey! Incearca sa scoti aplicatia asta pe google play: soundAbout
Pe urma te descurci tu, selecteaza optiunile care le vrei si ar trebui sa mearga. Aplicatia asta se ocupa cu audio in/out din telefon si face setarile mai usoare pentru ca le pune toate intr-o singura aplicatie. Spune-mi daca ai reusit ceva, daca nu, o alta solutie ar fi un factory reset la telefon, dar poate gasim altceva!

| CosminAka123 explică (pentru Skippy223):

Am incercat resetul, tot la fel. Incerc acum aplicatia pe care mi-ai zis-o!

1 răspuns: