| TheHobbitHere a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un telefon nou, Samsung Galaxy A7, in prezent detin un Microsoft Lumia 640 XL
Ce ziceti, merita?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, Samsung Galaxy A7 este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei Samsung au preturile prea mari pentru ce poate oferi un telefon, eu zic mai bine sa te orientezi la un Sony in zona aia de pret, sau LG, Nokia.
Iti zic din start sa te feresti de Allview, xiaomi si alte cacaturi.
Bafta!

| AliLina2 a răspuns:

Salut,merita dar nu ti-as recomanda Samsung.din mai multe motive..mai bine iti achizitionezi un LG G Flex2 sau HTC Desire 820.

| TheHobbitHere explică:

Tin foarte mult cont de design, iar acele telefoane... Sunt deja excluse pentru mine. happy

| FlorinCiokan a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Ti-am mai dat un raspuns tot la o asa intrebare.
A7 exclus sa il cumperi.
Daca tot tii la aspect si esti fan Samsung
Cea mai buna metoda e 100% Galaxy S6
Se gaseste de la 1945 lei. Deci 100-200 lei in plus si e absolut mult foarte mult peste A7
Uite aici preturile
http://www.compari.ro/......266011201/