| Nicoleetaa a întrebat:

Vreau sa pun parola la mesaje pe HTC Desire 500 sai imi cere o parola deja existenta pe care nu am setat-o eu. Am incercat toate cuvintele care mi-au trecut prin cap si nici nu se blocheaza. Stiti cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Raluka_Uka_1995 a răspuns:

Telefonul l-ai luat de la un magazin sau l-ai luat de la alta persoana care l-a folosit? Daca nu il ai de la o anumita persoana, du-te cu el inapoi la reprezentanta si intreaba-i..Si eu am tot HTC Desire 500 si nu am avut asemenea probleme :*

| Nicoleetaa explică (pentru Raluka_Uka_1995):

Multumesc de răspuns!big grin Acum funcționează. :*

2 răspunsuri:
| JIGHIRUS a răspuns:

E doar o idee incearca sa introduci pin-ul operatorului de la care ai telefonul! sper sa mearga!