| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a întrebat:

Salutare! happy Câte voturi ai voie să dai pe zi? Vreau să întreb dacă există un număr specific, ca să nu fiu suspendat. big grin Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Am o nelămurire: asta ai scris-o tu, literă cu literă?

https://www.tpu.ro/......-de-inima/

aș vota "i'm impressed" dar nu este un astfel de buton

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 explică (pentru sierra1):

Da, eu am scris. happy Dar prin excludere, acumulând și mai multe informații big grin, dar le-am lăsat doar pe cele mai eficiente. happy Răspunsul, este cel cu care m-am afirmat pe această platformă. Am câștigat multe insigne /pancarde cu el și nu numai. Ăsta e cont nou. Vechiul, cont Daniel Botezan, nu îl mai puteam accesa. Aveam vreo 2200 rank și 84 de răspunsuri câștigătoare. happy Am ajutat sute de persoane cu sfatul meu. happy Ce am scris nu este doar compoziția proprie, ci ideile sunt extrase în mare parte și unele reformultate din cartea "Puterea Prezentului" de Eckhart Tolle.

Da, laughing mulțumesc că mi-ai da "i'm impressed". Fac tot ce pot să ajut oamenii. Am avut depresie, a avut și Eckhart Tolle și știu cum e, de aceea vreau să ajut și pe alții să treacă mai ușor prin această etapă. happy Sănătate! Chiar îți place răspunsul? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

" 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90: mulțumesc că mi-ai da "i'm imoressed... Chiar îți place răspunsul?"

spuneam că "sunt impresionat" (englezește, că așa-i stă bine unui eventual buton) și am spus pe bune. Noroc

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru voturi date nu este limita.

Ia de mai citeste diverse chestii pe care nu le stii, punand mousul pe intrebare, se deschide raspunsul:
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Violleta2022 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Nu te stresa cu punctajul, sau rankul, fiindca nu ajuta la nimic.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 explică (pentru Violleta2022):

Chiar? happy De ce spui asta? Nu te simți împlinită după tot ce ai obținut? happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Implinita ma simt acasa, cu viata mea, cu ce am realizat, nu pe acest forum.
Aici ma simt doar multumita, ca pot sa ajut cu sfaturi si pareri.