| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Ajutor`! in vara, am cnoscut un baiat pe mess din alt oras, ne-am inteles foarte bine, si ne comportam ca fratii, pana cand, nu stiu ce s-a intamplat, dar ot timpul cauta chef de cearta, de ex. aveam poza la avatar cu numele cuiva si a zis sa o schimb si sa pun una cu mine, apoi cand intra pe mess, nu prea mai aveam ce sa vb in afara de "sers cf? bine, tu?", asa ca nu am mai vb cu el si intr-o zi s-a enervat si a zis ca de ce nu il bag in seama, daca nu mai vreau sa fiu surioara lui sa i zic si din alea, dar pana la urma ne-am impacat, apoi aveam la status "te bsk", si am vb cu el si i puneam :*:*:* si mi-a zis sa imi tin pupele si sa i le dau prietenului meu si din alea, si ne-am certat, si a zis sa nu i mai fac gafe ca ma lasa fara pc. Dati-mi us sfat pls puppy dog eyesbatting eyelashes Funda`!

6 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Pfff daca a zis ca te lasa fara pc inseamna ca e rrom mare(la figurat). totusi daca v-ati inteles bine n-ar avea rost sa nu va impacati. daca tine cat de putin la tine baga-l in seama si nu se poate sa nu ii treaca. dar incearca sa nu depasesti anumite limite si fara :*...; D :*

| niknip a răspuns:

Eu zic sa ii ei tu cu vorba buna, sa il saluti, sa ii spui ca iti pare rau ca l`ai suparat cu toate ca nu acesta era scopul.
Spune-i adevaratul motiv pentru care te comporti asa cu el [ de ex.nu iti place ca te streseaza prea mult pe mess]
Vorbeste cu el, fii calma si intelegatore si sunt sigura ca ve`ti trece peste acest hop.

| CRM a răspuns:

Buna 1baiatul respectiv nu vrea doar sa fiti ``fratiori``winking vrea mult mai mult! draga mea daca a ajuns sa iti spuna ca nu vrea sa pui numele baiatului respectiv la av! sincer cred ca te place mult sh asta e foarte evident! vorbeste cu el si intreaba. l ce se intampla sh spune. i ca tu nu vrei decat o relatie foarte buna de prietenie sh doar atat, nu e normal ca un baiat sa iti spuna ce s afaci doar daca sunteti impreuna sau ceva de genu! Sper ca te.am ajutat! happy

| Pinxiee a răspuns:

Da-i ignor...

| Pustoaicaaaaaa explică:

Si trebuie sa i dovedesk ca sunt surioara lui.Si nu stiu cum straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare că s-a îndrăgostit.

Spune-i că vreţi să rămâneţi prieteni buni şi gata.