| anonim_4396 a întrebat:

Am 12ani (11ani si 11 luni)si asazi mi-a venit ciclul menstrual. Ce tampoane imi recomandati si de unde pot sa le cumpar?

15 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Always. le gasesti in orice magazin happy

| DeNyyy a răspuns:

Always eu folosesc.si poti sa cumperi ori de la un magazin mixt... ori de la supermarket ...de unde vrei tu. numai sa aiba

| D A R i U t S s A a răspuns:

Eu iti recomand always. pentru zi.deoarece nu o sa curga asa mult la inceput.deci d'alea pentru zi parca.thinking daca iti curge mult poti apela la always pentru noapte.
le poti cumpara de la farmacie.costa cam 8 lei.:-d

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Always cam 10 iti ajung si luna viitoare.hee heeatatea imi iau eu de obicei...si de la orice magazin, toneta.
Cred ca ar trebui sa ii zici mamei tale ca tia venit menstruatia(ciclul)

| powergirl a răspuns:

Always sunt cele mai bune

| Simple Girl:X a răspuns:

Eu folosesc always...si le iau de la magazinul mixtbig grin

| LilysdaS a răspuns:

I-am spus mamei dar mia cumparat mult prea mari

| LilysdaS a răspuns:

Pentru dariutssa:ooo. curge destul de mult

| brunetzica_9227 a răspuns:

Always.de la magazin...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Always.De la magazin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Always obisnuite si daca-ti curge mai mult la inceput(este posibil acest lucru), foloseste always de noapte.Nu uita de vata(mai ales in cazul in care curge mult), iti poate explica mama ta mai multewinking, de fapt, pe ea trebuia sa o intrebi astawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa schimbi tampoanele de cel putin 3 ori pe zi pentru a evita infectarea zonei si a mai usura din cantitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Always roz, sa le schimbi o data la 4 ore si seara sa folosesti absorbante [tampoane ] de noapte adica cele mai lungi.
Pentru a te lamurii mai bine intra aici : http://www.noifetele.ro/main/home.php.

| carla_9682 a răspuns:

Mama ta ce zice?

| carla_9247 a răspuns:

Cumpara always.Sunt cele mai bune. Daca curge mult, always de noapte.