| NIMENI112 a întrebat:

Am 19 ani si am avut o relatie de aproape 4 ani. Dintre care in primi ani am ajuns sa ma indragostesc nebuneste, dar totusi mi-am inselat prietena de multe ori, ea insa iertunda-ma de fiecare data. Dupa am tras unul de altul ceva timp dar am pus stop iar, realmente definitiv, dar a durat doar 6 luni in care eu am avut o relatie de 4 luni si ea incepuse o relatie de o luna, apoi m-a cautat si ma rascolit, intr-un final ne-am impacat si dupa iar ne-am despartit, totusi am ramas prieteni intr-un fel si am ajuns si ne petrecem sarbatorile impreuna, acum simt ca o iubesc iarasi sau poate s-a reaprins ceva in mine, ma tot gandesc la ea. Insa nu simt acelasi lucru din partea ei, ar avea rost sa lupt pentru ea?! Sau totul s-a dus?.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

As zice ca s-a dus. Daca ea nu mai are sentimente pentru tine, nu i le vei mai aduce inapoi.

| Alexandr a răspuns:

Daca te-a inselat mai bine cauti alta fata!

| NIMENI112 explică (pentru Alexandr):

Invers, eu pe ea.