| Kta91 a întrebat:

Am achizitionat un tub de 10 pastile Beroca calciu si magneziu si as dori sa stiu la ce ma ajuta cresc in inaltine in masa musculara in latime la ce ajuta asta vreau sa aflu. vot si fundahappy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ce ai achiziționat dacă medicul nu ți-a recomandat în urma unui control medical și analize de sânge?
O alimentație echilibrată cu fructe și legume proaspete dar și praticarea unui sport te vor ajuta să crești atât în înălțime dar și dezvoltare/tonifiere a masei musculare.
Se administrează în cazurile de carență a calciului și a magneziului.
Pa, pa.