| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Am o problema dau funda. am sanii prea mari pentru varsta measad si toti rad de mine(fetele)
ce sa fac?

23 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Te invidiaza laughing, asa face orice persoana.nu le baga mai bine in seamahappy

| JohnnyBi a răspuns:

Zi si tu inaltimea ta, anii, si masurile (bust, abdomen, fund).

| yournameplease a răspuns:

Mony, orice ai face sa nu dai importanta la ce spun fetele pentru ca mai mult ca sigur ele rad in fata ta de invidie. Daca ai intreba un baiat sa stii ca nu ar reactiona asa. Fetele sunt invidioase deci. Ar trebui sa le dai o replica mai smechera, depinde cum rad ele. Gen " Esti invidoasa pe mine ca m-a dotat mama natura si pe tine nu? " ii spui dar in gluma.Sau " Am muncit mult ca sa am asa sanii " sau " e, hai sufera in alta parte." bafta.

| Satisfaction a răspuns:

Nu te lasa complexata. Multe fete nu au sani deloc. Poate rad de tine pentru ca ele nu au si " le roade ciuda". Ce varsta ai?

| mady_8925 a răspuns:

Doamne.te invidiazalaughing

| Roxana90roxana a răspuns:

Daca esti mai grasuta...trebuie sa slabesti.incearca cu o alimentatie normala.si sporthappy alergi, abdomene, flotari...

sau maschezi cu imbracaminteabig grinhappy

| cata_3464 a răspuns:

Sunt invidioase pe tine pentru ca ele sunt drepte ca o scanduralaughingSi eu sunt la fel ca tine dar nu ma complexeaza acest lucru

| alinutzy19 a răspuns:

Nu le bagi in seama, adica nici nu are rost, trebuie sa iti placa asa cum esti[probabil sunt geloase]

| MinAh21 a răspuns:

Ai putea purta niste tricouri mai largutze ca sa nu se observe...sau pur si simplu ai putea ramane asa cum esti si sa le ignori.pentru ca sunt sigura ca ele spun asta pentru ca sunt invidioase pe faptul ca u arati mai bine ca ele

| AndreYoman a răspuns:

Daca ai sanii mari eu cred ca mai bine te mandresti cu ei, fale fetelor in ciuda, pentru ca sunt sigur ca ele sunt geloase pe chestia asta(de ce crezi ca isi pun femeile silicoane?) si isi manifesta gelozia razand de tine. Sfatul meu este sa nu te complici daca ai sanii mari. E bine! big grin

| RS4 a răspuns:

Stai linistita! tu ai, ele nu! e doar invidie! fi mandra de ei! orice femeie ar trebui sa aiba asa ceva! iar tu, daca te-ai dezvoltat putin mai repede decat ele, e problema lor! nu le baga in seama! capul sus si pieptul in afara, vei avea doar de castigat, vei vedea cu timpul... bafta!

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Hai sa mori tu gagico. Fetele rad de tine de ciuda poate. Tu ce crezi ca o sa te incurce cu ceva asta in viata? laughing

| mypasionareyou a răspuns:

Poate daca ai preciza varsta ne-ar fi mai usor sa te ajutam. dar in general asta e problema la fetele cu sani mari. poate ca fac asta din invidie( asa s-a intamplat in cazul meu) dar trebuie sa fii increzatoare si sa nu le iei in seama. o sa stimti din ce in ce mai sexy cu timpul. doar nu le lua in seama:* nu stii cat m-am rugat eu sa nu imi creasca si acum imi plac asa cum suntlaughing

| scump3tea a răspuns:

Pai draga trebuie sa te mindresti.Invidia lor e mare, ca nu le au si ele ca ale tale.O sa fii un lipic pentru baieti. Dragutza mea nu le lua in seama.Sint invidioase.

| 1ce a răspuns:

Nu stiam ca poti sa ai sanii prea mari! :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee... lasa asa fetito poate sunt invidioase big grin Probabil ca isi doresc sa ii aiba ca ai tai si se prefac ca nu le pasa sau stiu eu ce probleme aveti voi fetele. Pai cum ce sa faci, lasa-i asa.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Ele rad pentru ca ele nu au ce sa isi arate e mai vine sa le ai mari noua baietilor ne place ce e mare

| miha90z a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. poate doar sa porti bustiere
dar daca te consoleaza cu ceva, mai tarziu te vor invidia laughing

| VIKZ a răspuns:

Daca tu esti in poza de la avatar si ai sanii mari inseamna ca fetele alea is nebune laughing)) Te pup si succes :*

| NoMusicNoFun a răspuns:

Nu le baga in seamawinking
sunt invidioase pe tine ca ai sanii frumosiwinking
lasa`le in pace sa zica ce vor big grin

| PaNdIsPaN a răspuns:

Rad pentru ca sunt geloase data viitoare cand vor rade le poti spune cv in genu:"mai bine mari decat sa fiu blana"ele cu siguranta rad pentru ca sunt geloase happy

| Extravaganta a răspuns:

Cati ani ai?

| adriana_1011 a răspuns:

Si eu le am foarte mari fiind abia pe a 10 a. Dar nu ai ce face eu am incercat orice si nu a mers