| AnonimX_2505 a întrebat:

Am vazut o fata prin liceu. am facut rost de idu ei, am vorbit pe mess, mi-a dat numarul`, si i-am propus sa ne intalnim intr-o zis ca sa vorbim ceva important, a acceptat si mi-a zis ca stie despre ce vreau sa vorbim si am intrebat`o daca am vreo sansa? a zis "nu cred"
Voi ce parere aveti?big grin

Răspuns Câştigător
| Katy_8817 a răspuns:

Oamenii sunt diferiti. poate ti-a spus asta pentru a parea indiferenta, pentru a nu iti arata ca ii place de tine si pentru ca tu sa lupti pentru ea sau poate chiar asta vrea nu ai de unde sa stii. poti sa incerci, dar nu sa fii insistent. propune-i sa va cunoasteti fara sa exagerezi, dupa intalnire ( evident daca accepta) intreab-o daca s-a simtit bine cu tine. si in functie de raspunsul ei o sa vezi cum vor decurge lucrurile. asta te-as sfatui sa faci

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa aiba o relatie cu tine, si asta poate sa fie din mai multe motivethinking
-are iubit
-nu te place
-a auzit zvonuri despre tine care au cam derabjat-o
si mai sunt o multime de alte motive pentru care ar fi putut sa refuze.
Tu ar trebui sa o intrebi care este motivul pentru care te-a refuzat, daca are pe cineva si etc. iar dupa ce vei afla parerea, continua sa vorbesti cu ea [daca chiar o placi] iar cu timpu e posibil sa inceapa sa simta ceva pentru tine daca ai comportamentul adecvat, iti dau un ponthee hee fa-o sa rada, da nu-i trimite bancuri de pe mess si chestii ci inveanteaza tu niste lucruri prostesti si in acelasi timp hazlii, pune-te in situatii penibile cand esti cu ea [nu pe mess] sa o faci sa rada si mai mult. Succes!

| AshuraElric a răspuns:

Veziiiii... dacă spunea din prima "NU"nu te mai stresai atâta big grin
Probabil îi face plăcere să le dea speranţe băieţilor ca mai apoi să le spulbere "fericirea"
Sau nici ea nu ştie ce vrea de a spus "nu cred"...
Poate vrea să fiţi doar prieteni sau aşa ceva deşi din moment ce tu o placi (într-un alt mod)e cam imposibil.
Ai putea încerca să o întrebi de cu nu vrea să fie împreună cu tine, din moment ce te-a "refuzat" trebuie să aibă o scuză destul de bunăhee hee

| Printzess a răspuns:

Pffstraight face pai spune-i si u ca ar fi putut doar sa incerce.si spune-i dc nu vrea sa fie impreuna cu tine

chestiile astea cu 'nu cred' mi se par l fetele increzute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu ai nicio sansa. din moment ce a zis "nu cred". Asta la fete e egal cu un mare NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca.nu ai nimic de pierdut. tine-te dupa ea mult timp si vezi daca iese ceva. poate fata se lasa mai greu. tine-te dupa ea dar sa nu pari penibil la un moment dat. daca ajungi asa las-o balta.are balta peste!

| AnonimX_2505 explică:

Deci, o sa incercwinking, multumesc :p...